SP. z o. o. "Zammler Ukraina"

PR MANAGER/RZECZNIK PRASOWY

Główne obowiązki:

  • Relacje publiczne, prowadzenie dialogu z mediami.
  • Opracowanie i wdrożenie planu przeprowadzenia kampanii PR (planowanie mediów).
  • Planowanie i opracowanie budżetu kampanii PR.
  • Zarządzanie projektami: administrowanie projektem, kosztorysowanie, kontakt z wykonawcami, itp.
  • Organizacja i prowadzenie konferencji prasowych, briefingów, wywiadów kierownictwa dla mediów.
  • Przygotowanie firmowych materiałów informacyjnych na temat działalności spółki.
  • Rozważenie propozycji udziału spółki w organizacji różnych akcji (wystawy, konferencje prasowe, prezentacje, “okrągłe stoły”, festiwali, akcje charytatywne itp.)
  • Zarządzanie korporacyjną stroną internetową spółki (WordPress).
  • Organizacja produkowania reklamowo-pamiątkowej produkcji, wyrobów poligraficznych.
  • Analiza SWOT.
  • Reakcja na krytyczne materiały pod adresem przedsiębiorstwa (praca z opiniami, przygotowanie tekstów publicznych występów, organizacja i prowadzenie konferencji prasowych, organizacja wyjaśnień i reakcja na krytykę).
  • Tworzenie i prowadzenie bazy danych mediów.
  • Sporządzanie kwartalnych sprawozdań o skuteczności realizowanych projektów, zewnętrznych czynników.

Wymagania wobec kandydata: :

  • Wykształcenie wyższe;
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku od 2 lat;
  • Umiejętności: copywriting, prowadzenia negocjacji, przygotowania prezentacji;
  • Doświadczony użytkownik: Microsoft office, Adobe Photoshop.

Rodzaj zatrudnienia:

Zatrudnienie na pełnym etacie

Wyślij CV

Uwaga!
Wysyłając swoje cv na stanowisko, kandydat wyraża zgodę na wykorzystanie jego danych osobowych SP. z o. o. "Zammler Ukraina" zgodnie z Ustawą Ukrainy "O ochronie danych osobowych" N2297-VI od 01.06.2010.
Dziękuję. Twoja aplikacja zostanie zaakceptowana.
ONLINE-Aplikacja
Pola oznaczone * są obowiązkowe